Zaposlitev

Vzdrževalec tehnik (Elektrotehnik - Elektronik) (m/ž)

Naloge in odgovornosti
  • samostojno vzdrževanje in popravljanje delovnih sredstev, objektov in infrastrukture
  • čiščenje in popravila delov in komponent
  • sodelovanje pri remontih in instalacijah novih delovnih sredstev
  • naročanje rezervnih delov in potrošnega materiala, urejanje skladišča rezervnih delov
  • sodelovanje pri selitvah osnovnih sredstev
  • urejanje delovnega okolja
  • vodenje evidenc
  • opravljanje drugih del v okviru strokovne usposobljenosti
  • poleg rednega vzdrževanja izvaja zahtevnejša popravila električnih in elektronskih komponent, komunicira s servisno podporo pri dobaviteljih strojev in opreme, planira delo, skrbi za merilne inštrumente itd.
Od kandidata pričakujemo

Izobrazba:IV. ali V. st. izobrazbe

Smer:Elektrotehnik, Elektronik, Mehatronik, elektrotehnik – elektronik

Tuji jeziki:-

Računalniška znanja:MS Office

Izmensko delo:enoizmensko delo od ponedeljka do petka

Delovne izkušnje: Ustrezne delovne izkušnje zaželene

Funkcionalna znanja: vozniški izpit B kategorije

Psihofizične lastnosti/sposobnosti: iznajdljivost, natančnost in zanesljivost

Nudimo
  • zaposlitev za nedoločen čas s 3 oziroma 6 mesečnim poskusnim delom
  • polni delovni čas
  • izobraževanja za potrebe delovnega mesta

Kandidati lahko prošnjo za zaposlitev pošljejo dovključno 31.08.2018 po elektronski pošti na info@beti.si.

Vodja proizvodnje (M/Ž)

Opis delovnega mesta
  • vodenje sodelavcev: razporejanje in motiviranje zaposlenih, razvoj in opolnomočenje vodij
  • planiranje in optimiranje proizvodnega procesa ter potrebnih virov (zaposleni, oprema ipd)
  • doseganje postavljenih rokov dobave
  • koordinacija z oddelki prodaje, vzdrževanja, razvoja in kakovosti s ciljem doseganja učinkovitosti procesa proizvodnje
  • oblikovanje, spremljanje, analiziranje in ukrepanje na osnovi ključnih kazalnikov (KPI) ter drugih poročil o učinkovitosti proizvodnega procesa
  • spremljanje in uvajanje novosti – sodelovanje pri projektih avtomatizacije in informatizacije
  • uvajanje stalnih izboljšav za zagotavljanje kakovosti procesa in izdelkov ter dvig produktivnosti
  • skrb za varstvo pri del

  • VI. ali VII. stopnja izobrazbe smer tekstil, kemijska tehnologija, strojništvo ali druge tehnične smeri
  • pet let delovnih izkušenj v proizvodni organizaciji
  • tri leta vodstvenih izkušenj
  • poznavanje orodij vitke proizvodnje (KAIZEN, 5S, TPM) in orodij kakovosti (ISO9001, 8D)
  • sposobnost timskega dela in prenašanja znanj na sodelavce
  • izkušnje vpeljave organizacijskih sprememb
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • odlično poznavanje orodij MS Office
  • pripravljenost na občasna potovanja v tujino
  • poznavanje tekstilne tehnologije je prednos

Idealnega kandidata odlikujejo proaktivnost, ciljna usmerjenost, asertivnost ter timska naravnanost.

Nudimo
  • dodatna izobraževanja in usposabljanja
  • delo v zavzetem in dinamičnem kolektivu
  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečnim poskusnim delom
Vas zanima?

Kandidate vljudno vabimo, da se nam predstavite z življenjepisom, ki naj vsebuje jasno argumentacijo relevantnih izkušenj ter priloženo fotografijo. Prijave pričakujemo do vključno ponedeljka, 5. 11. 2018 na e-naslovu:branko.matkovic@beti.si.  Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

Beti v svoje vrste vabi nove sodelavce

Beti je vodilni evropski proizvajalec barvanih poliamidnih prej.

V svoje vrste vabimo nove sodelavce za več področij:

VILIČARIST – INTERNI TRANSPORT (m/ž)

OPERATER NA STROJU (m/ž)

Operater na stroju (m/ž)

  1. Teksturiranje
  2. Sukanje
  3. Barvanje
  4. Previjanje
Nudimo

Točni podatki o prostih delovnih mestih so na voljo v kadrovski službi ter na spletnih straneh Zavoda za zaposlovanje.

Kandidati lahko prošnjo za zaposlitev pošljejo po elektronski pošti na info@beti.si  ali po pošti na naslov Beti, Tovarniška 2, 8330 Metlika – za kadrovsko službo. Prošnjo lahko dostavijo tudi v tajništvo.

Za kandidate iz Hrvaške, drugih držav EU, BIH, ki imajo ustrezno izobrazbo ali izkušnje lahko uredimo tudi delovno dovoljenje.

Kandidati lahko prošnjo za zaposlitev pošljejo po elektronski pošti na info@beti.si.

Pošljite Prijavo

Pridružite se naši ekipi

Politika piškotov